Silent Main Market Square With Ac

  • 80 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka
  • 6 gości
  • 3 łożka

Położony w centrum Krakowa, apartament Silent Main Market Square With Ac Kraków znajduje się 5 min spacerem od Podziemi Rynku w Krakowie. 1-pokojowy apartament oferuje parking miejski w pobliżu.

Obiekt oferuje miejsce do siedzenia, pełnowymiarową kuchnię i w pełni wyposażoną kuchnię, a także takie udogodnienia jak klimatyzacja. W tym apartamencie zaprojektowano 1 łazienkę. Ponadto w pokojach znajdują się suszarka do włosów i ręczniki.

Goście przebywający w apartamencie Silent Main Market Square With Ac mają dostęp do wyposażonego aneksu kuchennego.

Apartament o powierzchni 80 m² jest w bliskiej odległości od Parku im. Henryka Jordana w Krakowie. Do centrum Krakowa można dojść spokojnym krokim w kilka minut. Bazylika Mariacka w Krakowie znajduje się w odległości 250 metrów, a Muzeum Lotnictwa Polskiego leży 4 km od apartamentu Silent Main Market Square With Ac. Do przystanku autobusowego Wawel idzie się w zasięgu ręki od.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Silent Main Market Square With Ac Kraków
2 bedroom apartment Św Jana - Main Square
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

2 bedroom apartment Św Jana - Main Square

8.9
Świetny 62 opinie
125 m od nieruchomości
USD 102 USD 92
za noc
Prime Location Florianska Apartments
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Prime Location Florianska Apartments

8.9
Świetny 63 opinie
185 m od nieruchomości
USD 88 USD 79
za noc
Main Square Apartment With Terrace Florianska 11 Street
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Main Square Apartment With Terrace Florianska 11 Street

8.0
Bardzo dobry 11 opinii
212 m od nieruchomości
USD 391 USD 352
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko im. Jana Pawła II Kraków-Balice
    17 km

    Stacje kolejowe

    PKP Kraków Główny
    800 m

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Wahadłowiec

    • Transfer lotniskowy (dodatkowo płatny)

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Kącik dzienny
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda

    Zwierzęta

    • Przyjazny zwierzętom

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 14:00 do 20:00
    Wyjazd: do 11:00
    • Dodatkowe informacje o łóżkach
    • W pokoju nie ma miejsca dla łóżeczek niemowlęcych.
    Często Zadawane Pytania
    • Czy w apartamencie Silent Main Market Square With Ac można przebywać ze zwierzętami?
      Z pewnością apartament Silent Main Market Square With Ac pozwala na zwierzęta.
    • Czy w apartamencie Silent Main Market Square With Ac jest kuchnia?
      W apartamencie Silent Main Market Square With Ac goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w czajnik elektryczny, lodówkę i piekarnik.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko im. Jana Pawła II Kraków-Balice
    17 km

    Stacje kolejowe

    PKP Kraków Główny
    800 m

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Silent Main Market Square With Ac Kraków

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij